• Вхід/Реєстрація
шукати в знайденому
Розширений пошук
09:00 - 18:00 (Пн-Пт) +38 (097) 340-72-33

Постер "Попереду перемога!"

Код товару: pvv0031
450 грн.
Розмір
Матеріал
фанера
Гарантія:

Якщо товару немає в наявності, він буде виготовлений і відправлений протягом трьох робочих днів!

Обмін/повернення товару протягом 14 днів

Оплата:

Готівка, Visa/MasterCard, Приват24, Кредит

 • 9 травня 2022

  Згадав, як у минулі роки завжди важко давалися травневі свята. Дивне відчуття, коли сприймаєш 8 травня як день пам'яті та скорботи, а тобі присилають листівку в вайбері з підписом "Зі святом!". Яке свято?.. А потім чекаєш на 9 травня і тихенько шепочеш собі, хоч би ніхто не прислав поздоровлення з совєцкім гербом і георгієвською стрічкою, підкресленою написом "С Днем Победы!" максимально уродським шрифтом. Брр…

  Єсть історія про то, шо до 1965 року дев'яте травня не відзначалося з такою помпезністю. Лише через 20 років після перемоги в совкє почали зрощувати цю окультну химеру, яка по ітогу викришталізувалася в померанчово-чорній пов'язці на пляшці водкі; купі "дєдов на палочкє" у смітнику; а на довершення ще й афіші з орденом перемоги зі знижкою на вхід в нічний клуб. Просто блювати хотілося від всієї цієї естетики. І тим огидніше було чути закиди із-за порєбріка з пред'явами "еее ви чо нахуй вєтєранов нє уважаєтє, отмєнілі нашу общую побєду. Бандеру восхваляєтє! Пізділі вас в сорокпятом, можєм повторіть!" Ну пробачте, шо мені не хочеться мати нічого спільного а ні з такими сусідами, а ні з таким форматом свята. 

  Та, як то часто буває, життя все розставляє по місцях. Сьогодні ми не бачимо в наших фейсбучних стрічках победобєсов. Нам не присилають всраті листівки у вайбер. Чому? Бо тепер навіть ті, у кого свербить наєбнуть "фронтовиє 100 грам", ні разу не пивши їх на реальному фронті, сидять і не відсвічують. Друга світова війна була страшною. І майже всі учасники тієї війни зробили правильні висновки, заявивши, що таке більше не має повторитися. Але у росіюшки "особєнний путь"! Росіюшка у нас унікальна. Вона може повторить. Вона і повторила, ставши повноцінним послідовником і спадкоємцем фашизму. Та от біда, українці знову все зіпсували: більше ніякого "дня побєди". Побєд больше нєт! Тільки приниження, поразки і безславне забуття зовсім скоро... Гори у пеклі, російська федерація.

  А щодо нас українців... Ніякої магії цифр. Ніякої конкретної дати. Все це не потрібне. Ми просто знаємо, що у нас шлях тільки прямо. Ми обов'язково витримаємо. Ми не зупинимось. Щоб не було, попереду ПЕРЕМОГА! 

  • Розмір:
   А4 (28,5 х 20 х 0,8 см), А3 (40 х 28 х 0,8 см), А2 (58,4 х 41 х 1,0 см), А1 (83 х 58,4 х 1,0 см),
  • Матеріал:
   фанера,
Ми рекомендуємо цей варіант разом із вибором
450 грн.
450 грн.
450 грн.
450 грн.
450 грн.
 • Безкоштовна
  доставка
  по Україні при замовленні понад 1500 грн або самовивіз із шоуруму у м. Кременчук
 • Можливість повернення товару
  протягом 14 днів Ви може замінити або повернути товар за будь-яких причин
 • Унікальна технологія створення
  використовуємо перевірений роками авторський метод виробництва
 • Необмежений
  асортимент
  ми залюбки створимо постер за Вашим індивідуальним замовленням
X
Передзвонити Вам?
X
X
Швидке замовлення
X
Список побажань
X
Авторизація