• Вхід/Реєстрація
шукати в знайденому
Розширений пошук
09:00 - 18:00 (Пн-Пт) +38 (097) 340-72-33

Постер "Приміщення дерусифіковане"

Код товару: pvv0029
450 грн.
Розмір
Матеріал
фанера
Гарантія:

Якщо товару немає в наявності, він буде виготовлений і відправлений протягом трьох робочих днів!

Обмін/повернення товару протягом 14 днів

Оплата:

Готівка, Visa/MasterCard, Приват24, Кредит

 • 25  квітня 2022

  Третій місяць війни. На третій день мали взяти Київ, ага... Забавна штука. Карліковий диктатор так мріяв деукраїнізувати Україну, що трохи загрався і дерусифікував весь світ.
  Давайте вже врешті решт визнаємо, що ми можемо як завгодно спілкуватися в нашій країні, слухати і дивитися що завгодно, бо ми вільна країна. Але... Продукт, який виробляє росія на всіх рівнях — то просто ознака поганого смаку. Музика, кіно, література, гумор, та шо завгодно! Іноді хочеться просто встати і сказати: хочеш їсти лайно — їж так, щоб ніхто не бачив! Заїбали всі ці "рюмки водкі на столє" в караокє, всі ці "детектівні детектіви про мєнтов" в автобусах перевізників, всі ці "смотрі прікол з камєді клаб" від знайомих в месенжерах. І да, якщо я захожу в кафешку поїсти, я дуже сподіваюсь побачити меню українською мовою. Якщо я звертаюся за консультацією до продавця в магазині українською, то дуже хочу почути відповідь теж українською. Якщо я потрапляю вперше в якусь оселю, я мрію не попасти в атмосферу піздостраданія під рускій репчік. Можливо мене не нудить від ВСЬОГО російського. Но я точно буду переживать значно менше, якщо знатиму, що за дверима нового для мене приміщення, я не порину в океан латентної ностальгії за йобаним совком.
  У когось ще залишаються ілюзії, шо вслід за "рускім міром" прилітають "рускіє ракєти" і приходять сапоги російських окупантів?
  У когось ще залишаються ілюзії щодо хороших росіян? Моя позиція дуже проста. Якщо росіянин не називає війну війною, яку розпочала росія і не засуджує це злодіяння — значить він підтримує то, шо зараз відбувається. Значить він причасний до цього. Навіть його мовчання — це згода. Навіть його "ето ужасно что проісходіт, но я нє могу об етом гаваріть, патамушта самі знаєтє что у нас в странє за ето биваєт". Ужасно то, шо буває у нас в країні після щоденних обстрілів і бомбардувань.
  Так шо рускій мір, іді ка ти нахуй! Тепер ми тебе шарахаємося, як чуми, на всіх ланках нашого життя. І зараз ми обираємо між двома варіантам: ми тебе або вилікуємо, або знищимо.
   

  • Розмір:
   А4 (28,5 х 20 х 0,8 см), А3 (40 х 28 х 0,8 см), А2 (58,4 х 41 х 1,0 см), А1 (83 х 58,4 х 1,0 см),
  • Матеріал:
   фанера,
Ми рекомендуємо цей варіант разом із вибором
450 грн.
450 грн.
450 грн.
450 грн.
 • Безкоштовна
  доставка
  по Україні при замовленні понад 1500 грн або самовивіз із шоуруму у м. Кременчук
 • Можливість повернення товару
  протягом 14 днів Ви може замінити або повернути товар за будь-яких причин
 • Унікальна технологія створення
  використовуємо перевірений роками авторський метод виробництва
 • Необмежений
  асортимент
  ми залюбки створимо постер за Вашим індивідуальним замовленням
X
Передзвонити Вам?
X
X
Швидке замовлення
X
Список побажань
X
Авторизація